Birim Öğrenci Kalite Komisyonu

BİRİM ÖĞRENCİ KALİTE KOMİSYONLARI
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü İşletme Tezli YL. Elif YILMAZ- Temsilci
Kimya Doktora Programı  Zehra ÖZÇİFÇİ
Temel İslam Bilimleri Tezli YL. Kübra NEVZATOĞLU
İşletme Tezli YL. Nergis TOPÇU
 
BİRİM ÖĞRENCİ KALİTE KOMİSYONLARI
Fakülteler
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Ardeşen Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Kübra Beyza SUNAN-Temsilci
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Abdülsamet ÖZYÜREK
Turizm İşletmeciliği Rumeysa YEŞİLYURT
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Aynur Ezgi SÖKÜCÜ-Temsilci
Diş Hekimliği Büşra KAKŞ
Diş Hekimliği Atakan YILMAZ
Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Gözde Nur DOĞRUYOL
Resim- İş Öğretmenliği Gülşah ARSLAN
İlköğretim Matematik Öğretmenliği Ceyda BÜYÜK 
Fen Bilgisi Öğretmenliği Tuğbanur ERMİŞ
Sınıf Öğretmenliği Rümeysa ÖZDEMİR
Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Hala Nur ŞEN
Türkçe Öğretmenliği Semanur ÇABUK
   
Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Ahmet GÖKKAYA-Temsilci
Matematik Nurettin ÇAM
Kimya Havva CİHANGİR
Türk Dili ve Edebiyatı Ahmet Tayyib ARSLAN
Gürcü Dili ve Edebiyatı Emine ÖZGÜR
Tarih Fatma SARIDAL
Fizik Yaren KARAŞ
İngiliz Dili ve Edebiyatı Şuheda KARAOSMAN
Hukuk Fakültesi Hukuk İsmail Furkan GÜNCÜ- Temsilci
Hukuk Yunus Emre BERK
Hukuk Büşra TUĞCU
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Ahmet Remzi ASLAN- Temsilci
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Sadiye KILINÇ
Maliye Veli DÖNMEZ
İşletme Yağmur Sena KURNAZ
İktisat Züleyha YILDIRIM
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Merve ÖZÇELİK
İlahiyat Merve ŞİŞMAN
İlahiyat Yusuf DURAS
İlahiyat Eşref DOĞAN
İlahiyat Sena HAYALİOĞLU
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Selin Damla GÜVEN - Temsilci
Bilgisayar Mühendisliği Rabia SÜME
Biyomühendislik İlkay İlyas KARAMAN 
Elektrik - Elektronik Mühendisliği Ceren DÜLGER
Mimarlık Sena Amine Nur ÖZGEN 
Biyomühendislik İlkay İlyas KARAMAN
Makine Mühendisliği Sabriye Berra AYDINÇAKIR
Peyzaj Mimarlığı Dilan YILDIZ
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Yasemin KILIÇ - Temsilci
Sosyal Hizmet Beyzanur UZUN
Hemşirelik Büşra ÖKMEN
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Ahmet ALGÜN- Temsilci
Spor Yöneticiliği Ali İhsan ÇELİK
Beden Eğitimi ve Spor Canan GÜMÜŞ
Su Ürünleri Fakültesi Su Ürünleri Habib KALYONCU- Temsilci
Su Ürünleri Ecren Sude DALGIÇ
Su Ürünleri Kadircan ARSLAN
Tıp Fakültesi Tıp Sinan KURT- Temsilci
Tıp Bünyamin Onur HARMANCI
Tıp Berkay GÜLCAN
Tıp Musab ÇİMEN
Tıp Enes AKDAĞ
Tıp Okan KEKEÇ
Tıp Sidem GÜL
Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Müdendisliği Volkan ÇOLAK- Temsilci
Deniz Ulaştırma İşletme Müdendisliği Hande Nur ÜN
Deniz Ulaştırma İşletme Müdendisliği Hasan Can YILDIRIM
Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Ayşe ÇİLEKÇİ
Tarla Bitkileri Hüseyin BAYDEMİR
Bahçe Bitkileri Ayşenur ÖZKAN
 
 
 
BİRİM ÖĞRENCİ KALİTE KOMİSYONLARI
Yüksekokullar
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Finans ve Bankacılık Dilara ARAS
Uluslararası Ticaret ve Lojistik Ali DEVECİ
   
Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Sümeyra KANAT
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Esra AKMAYA
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Ebru TATAR
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Büşra ERDEM
Yabancı Diller Yüksekokulu Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Kerem ARSLAN- Temsilci
Bilgisayar Mühendisliği Ali Ufuktan TOPÇU
İngiliz Dili ve Edebiyatı Furkan AKBAŞ
 
BİRİM ÖĞRENCİ KALİTEKOMİSYONLARI
Meslek Yüksekokulları
Birim adı Birim /Bölüm Program Adı Temsilci Unvanı Adı Soyadı
Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet Berivan DEMİRÖRS- Temsilci
Adalet Aydanur ORHAN
Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Mert Can KARAASLAN
Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Tuana AKPAK
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Seyehat, Turizm ve Eğlence Hizmetleri Dursun Ali TEKİN
Bilgisayar Teknolojileri Emirhan ADAŞ
Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Halil Bilal BİBER
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Süleyman TENDİK
Pazar Meslek Yüksekokulu   Rabia DİLLİ- Temsilci
Organik Tarım Fatma KESİMAL
Tıbbi v Aromatik Bitkiler Saliha BÜLBÜL
Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi Onur Özkan AŞIK
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Havvanur MAFRATOĞLU- Temsilci
Fizyoterapi Rabia BAYŞAN
İlk ve Acil Yardım Elif KAPLAN
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Hatice SALİK
Yaşlı Bakımı Miraç İPEK
Sosyal Bilimler MYO Sivil Hava Ulaştırmacılığı Necmiye Betül ÇAVUŞOĞLU-Temsilci
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Alper Kazım AKDAĞ
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Cengiz YAVUZ
İşletme Yönetimi Sinem ÖZDEMİR
Lojistik Sümeyye BEDER
Dış Ticaret Gülşen ÇEPNİ AKSU
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Merve DURMUŞ
Teknik Bilimler MYO Çevre Koruma ve Kontrol  Seyit Muhammet KAYA
Geleneksel El Sanatları Demet KESKİN
Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Muhammet SARIOĞLU
Elektrik Berhan KANBUR
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Efe Taha CİVELEK
Elektronik Teknolojisi Samet ÇALIŞKAN 
Mekatronik Mehmet ÇELİKARSLAN
İnşaat Teknolojisi  Elyasa Yasin YILMAZ
Yapı Denetimi Tülay KOÇAL
Kimya Teknolojisi Buket BEL
Makine Ersin KARAMAHMUT
Makine Resim ve Konstrüksiyonu Arda AKÇAY
Mobilya ve Dekorasyon Aybüke DÖNER
Otomotiv Teknolojisi Esra TUZLUYAKA
Su Altı Teknolojisi  Ömer YEŞİLMEN
Tekstil Teknolojisi  Elif YILDIRIM
Tekstil Teknolojisi  Selda ÇEPNİ